A prison for the gifted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Какво ще стане, ако някой ви каже, че тези истории в медиите за хората със специални способности не са фантастика, но факт? Не е възможно, нали? Никога не сте имали шанса да видите това с очите си. Има един много лесен отговор на този: LAKE GRIMSTONE. Уединен остров, дом на всички хора със специални способности, криейки ги от света, за да ги предпази от обидите на хората. Жителите на острова са безопасност, до сега. Опасността е на хоризонта.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 19, 2023 1:47 pm
Latest topics
» Cynthia Jackson
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyПон Май 30, 2016 6:54 pm by Cynthia Jackson

» Другарче за ГИФ РП
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyПон Май 30, 2016 3:39 pm by Elizabeth Laroche

» Другарче за РП
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyПон Май 30, 2016 2:35 pm by Cynthia Jackson

» Ethan Wate / Alex Pettyfer / Pyrokinesis / 20 years old /Open
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyПон Май 30, 2016 9:10 am by B.Dane

» Връщане на герой!
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyПон Май 30, 2016 9:08 am by B.Dane

» Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay|Vol 4
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyПет Май 27, 2016 10:07 am by B.Dane

» Natalie Anderson / Manipulation / Zoey Deutch / Open
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyСря Май 25, 2016 8:10 pm by Daniel Black

» Joanna Hughes|Enhancement|Adelaide Kane|Open
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyСря Май 25, 2016 1:22 pm by Abigail Nelson

» Търся си нещо в повече.
Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open EmptyСря Май 25, 2016 12:01 am by Jennifer J. Crowe

vote for us
in BG TOP

BGtop

Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open

2 posters

Go down

Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open Empty Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open

Писане by Admin Пон Юли 13, 2015 9:29 pm

Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open O-ELIZABETH-OLSEN-facebook
Name: Ewwa Durrant
Аge: 20
FC: Elizabeth Olsen
Powers: Blood Manipulation
"I'm a sexy serial psycho killer. What are you going to do?"
Признавах всички мои грехове, но никой не слушаше. Халюцинациите ми бяха толкова истински, че не можех да направя разлика дали кръвта по ръцете ми беше просто един фрагмент от моето усукано, прецакано бъображение, или аз наистина бях убила Пол Оуен с нож.
Пол Оуен бе жив. Не съм го  виждала, но съм сигурна.
Нито едно от убийствата, което съм извършила не е реално.
Това ме ядосва.
Нещо ме погъделичка отвътре онзи ден. Ярост, която не бях изпитвала преди, дори в болния си ум. Мрачна ярост, която премахна всички прегради между реалност и илюзия.
Много пъти съм казвала, че животът ми е жив ад, след като ме отделиха от брат ми. На много хора съм казвала за своят черен списък. На него бяха имената на всички хора, които исках да убия.
Но никой не ме чу.
Всички си мислят, че се шегувам. Свързват го с чувството ми за хумор, но аз не се шегувам. Веднъж казах на Остин, че виждам кръвта му, но той така и не повярва.
Той никога не ме послуша "Ева, само ме ядосваш!" - беше ми казал тогава с изцъклени очи.
"Но Остин, ти дори не ме слушаш. Искам да те убия! Искам да разрежа тялото ти на малки парченца и да нахраня песовете с тях. Това не те ли притеснява?" Тогава той просто се изсмя. Все едно бях шега. Все едно целият ми живот е една шега.
"Добре. Добре. Ти никога не ме слушаш и никога няма да го направиш, но това е изцяло твой проблем!" И тогава нещо ме погъделичка отвътре. Накара ме да отида ва взема най-острото нещо, което намеря и да го използвам. Кухненски нож - забих го точно три пъти - веднъж близост до сърцето, а последните два пъти където попаднеше.
Дали беше поредната халюцинация? Не мога да кажа. Но намушках човек.
За момент си помислих, че трябва да направя същото и със себе си. На кого щях да липсвам? Едва ли на някой щеше да му липсва едно откачено момиче?

Не го направих. Не го направих, защото тогава се появи те. Онези от правителството, за шантави хора като мен. Такива със свръхестествени способности. Е, единственото хубаво нещо се оказа, че и брат ми е там.

POSITIVE: generous, shrewd, creative.
NEGATIVE: psycho, sarcastic, secretive

Theo Durrant
Тео и Ева имат прекрасната връзка между брат и сестра. Готови са на всичко един за друг, но това не значи, че понякога не им се иска да се избият помежду си. Двамата са разделени за известно време и след като пристигат в Гримстоун остават за кратко неразделни.
Jonathan Lund
Един от малкото хора, с които Ева е успяла да се сприятели. Трудно й е да приеме, че най-близкото нещо до приятел, което има всъщност си пада по мъже. Двамата винаги успяват да измислят някоя лудория, от чиито последствия трудно се измъкват.


Последната промяна е направена от Brooklyn Dane на Пон Юли 13, 2015 9:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Admin
Admin
Be careful making wishes in the dark

Брой мнения : 837
Join date : 28.12.2014

https://aprisonforthegifted.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open Empty Re: Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open

Писане by troublemaker- Пон Юли 13, 2015 9:32 pm

моя,моя. <333
troublemaker-
troublemaker-
Mental Powers

Брой мнения : 71
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open Empty Re: Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open

Писане by Admin Пон Юли 13, 2015 9:33 pm

Tвоя ее. Не знам как се е получило, но се надявам да ти харесва Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open 881357986
Admin
Admin
Be careful making wishes in the dark

Брой мнения : 837
Join date : 28.12.2014

https://aprisonforthegifted.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open Empty Re: Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open

Писане by troublemaker- Пон Юли 13, 2015 9:33 pm

Супер си е. <33
troublemaker-
troublemaker-
Mental Powers

Брой мнения : 71
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open Empty Re: Ewwa Durrant|Mental|Elizabeth Olsen|Open

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите