A prison for the gifted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Какво ще стане, ако някой ви каже, че тези истории в медиите за хората със специални способности не са фантастика, но факт? Не е възможно, нали? Никога не сте имали шанса да видите това с очите си. Има един много лесен отговор на този: LAKE GRIMSTONE. Уединен остров, дом на всички хора със специални способности, криейки ги от света, за да ги предпази от обидите на хората. Жителите на острова са безопасност, до сега. Опасността е на хоризонта.
Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 45, на Съб Авг 19, 2023 1:47 pm
Latest topics
» Cynthia Jackson
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyПон Май 30, 2016 6:54 pm by Cynthia Jackson

» Другарче за ГИФ РП
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyПон Май 30, 2016 3:39 pm by Elizabeth Laroche

» Другарче за РП
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyПон Май 30, 2016 2:35 pm by Cynthia Jackson

» Ethan Wate / Alex Pettyfer / Pyrokinesis / 20 years old /Open
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyПон Май 30, 2016 9:10 am by B.Dane

» Връщане на герой!
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyПон Май 30, 2016 9:08 am by B.Dane

» Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay|Vol 4
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyПет Май 27, 2016 10:07 am by B.Dane

» Natalie Anderson / Manipulation / Zoey Deutch / Open
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyСря Май 25, 2016 8:10 pm by Daniel Black

» Joanna Hughes|Enhancement|Adelaide Kane|Open
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyСря Май 25, 2016 1:22 pm by Abigail Nelson

» Търся си нещо в повече.
Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 EmptyСря Май 25, 2016 12:01 am by Jennifer J. Crowe

vote for us
in BG TOP

BGtop

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

+25
Alexander Colton
Lexi.
t. patterson
aiden bevan;
niel.
amelia shepherd. ♠
greenheadedduck
Darach.
santamonicadream
Alia
desert wolf.
-Beckett
- jonathan.
Abigail Nelson
amanda.
-joanna;
Olyvia Haynes
wren.
Anika.
troublemaker-
jake j.
-theo;
Aislinn Slade
Daniel Black
Admin
29 posters

Страница 21 от 41 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by troublemaker- Пет Юли 17, 2015 10:19 am

Въх. хдд Какво работиш?
troublemaker-
troublemaker-
Mental Powers

Брой мнения : 71
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by desert wolf. Пет Юли 17, 2015 10:22 am

занимавам се с чуждестранно клиенти в една британска фирма..
айде, изчезвам, че ще закъснея
чао
desert wolf.
desert wolf.
Enhancements

Брой мнения : 274
Join date : 16.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by troublemaker- Пет Юли 17, 2015 10:25 am

приятна работа тогава. ;3
troublemaker-
troublemaker-
Mental Powers

Брой мнения : 71
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by -joanna; Пет Юли 17, 2015 10:27 am

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 4246651683
-joanna;
-joanna;
Enhancements

Брой мнения : 274
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by crystal cohen. Пет Юли 17, 2015 2:20 pm

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 296997266
crystal cohen.
crystal cohen.
Manipulation

Брой мнения : 598
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Daniel Black Пет Юли 17, 2015 2:56 pm

my wifee Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 881357986
Daniel Black
Daniel Black
..so darkness I became.

Брой мнения : 337
Join date : 30.12.2014

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by greenheadedduck Пет Юли 17, 2015 3:00 pm

Не разбирам какво чак толкова съм направил, че да ме банвате постоянно? Не стига, че ограбихте моя форум, ами и най-нагло ме гоните, без да има реална причина. Май не разбрахте, че не ме плаши банване на ай пи адрес...

greenheadedduck

Брой мнения : 6
Join date : 17.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Daniel Black Пет Юли 17, 2015 3:06 pm

Според нас ти прекали с грубото си държание. Изобщо не сме ограбили форумът ти, глупавия Разказвач го имаше в поне още десет такива форуми.
Обиди ни и с грубото си държание , някои потребители също смятат, че държанието ти е грубо и не премерено.
Ето за това ти баннваме IP-то.
Daniel Black
Daniel Black
..so darkness I became.

Брой мнения : 337
Join date : 30.12.2014

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Abigail Nelson Пет Юли 17, 2015 3:07 pm

кое е ограбено, искам да ми бъде обяснено? /аз загрявам бавно; нека въпросът ми не се приема като обида/
Abigail Nelson
Abigail Nelson
Designer

Брой мнения : 158
Join date : 10.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by greenheadedduck Пет Юли 17, 2015 3:11 pm

Заболя ме главата от цялата тази тавтология и неграмотно писане.
Ще ми обясниш подробно грубото ми поведение. ОК? Всичко, което съм казал и се е сметнало за обида. Чакам.

greenheadedduck

Брой мнения : 6
Join date : 17.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by crystal cohen. Пет Юли 17, 2015 3:11 pm

Daniel Black написа: my wifee Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 881357986

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 881357986 Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 881357986
crystal cohen.
crystal cohen.
Manipulation

Брой мнения : 598
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by crystal cohen. Пет Юли 17, 2015 3:12 pm

greenheadedduck- Искаш ли на лично да ти пратя няколко форума "откраднали" идеята ти с разказвача ?
crystal cohen.
crystal cohen.
Manipulation

Брой мнения : 598
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by greenheadedduck Пет Юли 17, 2015 3:15 pm

Виж к'во, аз не съм робот, че да следя абсолютно всеки форум. Пък и интересът ми към проекти, които не са организирани от мен е съвсем нищожен.
Иска ми се да узная докъде стига човешкото слабоумие, че да бъда баннат заради една зеленоглава патица.

greenheadedduck

Брой мнения : 6
Join date : 17.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Daniel Black Пет Юли 17, 2015 3:16 pm

Обида е да ни обвиняваш, че сме откраднали от форума ти. Обида е всичките тези завоалирани забележки, които отправяш постоянно, дори и в момента относно неграмотното ми писане.
Ние се опитахме да подходим с разбиране, възпитано...
Това, че някога си имал форум, пълен с потребители, който е имал голям успех, не е предпоставка сега да се държиш надменно.
Ние също сме се постарали, за да създадем това.
Daniel Black
Daniel Black
..so darkness I became.

Брой мнения : 337
Join date : 30.12.2014

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Admin Пет Юли 17, 2015 3:19 pm

А аз се чудя на акъла на един уранготан от къде му е щукнало, че сме ограбили форума му, след като идеята беше взаимствана с позволението от админите на рп група в tumblr
Admin
Admin
Be careful making wishes in the dark

Брой мнения : 837
Join date : 28.12.2014

https://aprisonforthegifted.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by greenheadedduck Пет Юли 17, 2015 3:22 pm

Какви забележи, бе човек? о.о
Неграмотното писане е лечимо, спокойно. Рецептата е четене на много книги, постоянен тренинг на писане, включващ различни упражнения... и книгите да не са ''Здрач'' или ''Дневниците на вампира''. Искам да кажа, че авторите им са с простоват стил и от тях не можеш да научиш много. Така че спокойно за писането, то е поправимо.
Имал съм форум, беше велик и се гордея с това. На есен пак ще го имам. За това дойдох тук, както казах, да помоля да се премахне. Забелязах и още много сходни неща, но реших да ви оставя да се радвате.
Да съм баннат заради това, че си търся правата? Разбирам, че повечето от вас са малки лекенца, нали, ама чак пък толкова... Един ден ще пораснете и ще се срамувате от миналото си, заклевам се.

greenheadedduck

Брой мнения : 6
Join date : 17.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by greenheadedduck Пет Юли 17, 2015 3:23 pm

всъщност е орангутан; обидата ти не може да ме трогне, когато е написана неграмотно.

greenheadedduck

Брой мнения : 6
Join date : 17.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by crystal cohen. Пет Юли 17, 2015 3:25 pm

greenheadedduck написа:Виж к'во, аз не съм робот, че да следя абсолютно всеки форум. Пък и интересът ми към проекти, които не са организирани от мен е съвсем нищожен.
Иска ми се да узная докъде стига човешкото слабоумие, че да бъда баннат заради една зеленоглава патица.

Извинявай ама щом и до "к'во" стигнахме си ми ясен. 17-18 годишен, пък ако си на повече трябва да те е срам доста.
Интересно ми е до къде стига човешкото ти слабоумие да стоиш и да се тръшкаш, като лапе по форумите, излагайки единствено себе си и гонейки потребителите от съответния форум. Ти сигурно не можеш да спиш вечер, чакайки с нетърпение да седнеш да си изливаш простащината я в спама, я на лични? Давам ти идея, вместо да стоиш да се жалваш като хлапе да си направиш форум и да опиташ да задържиш хората в него с това твое "държание".
И понеже знам, че отново ще бъда оспорена от великия ти ум, ти пожелавам приятно съществуване, както и на бъдещите ти форуми.
crystal cohen.
crystal cohen.
Manipulation

Брой мнения : 598
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Admin Пет Юли 17, 2015 3:27 pm

O may god! Can't you fucking stop?! Can't you find a normal hobbie or sth ? And u r not my bulgarian teacher to fucking tell my how to write.
Admin
Admin
Be careful making wishes in the dark

Брой мнения : 837
Join date : 28.12.2014

https://aprisonforthegifted.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Daniel Black Пет Юли 17, 2015 3:27 pm

Желанието ми да споря с теб относно въпрос, който вече изясних, се изпари.
Този форум няма нищо общо с твоя и всички ние виждаме това.
Тук не е мястото, където да задоволяваш жаждата си за внимание.
Не знам кое от "Форума е по модел на такъв в tumblr" не разбра. Но на мен ми писна да повтарям едно и също и не виждам смисъл да продължавам да го правя.
Благодаря за "съвета", който така или иначе не ти бе поискан.
Ще те помоля да напуснеш форума!
Daniel Black
Daniel Black
..so darkness I became.

Брой мнения : 337
Join date : 30.12.2014

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by greenheadedduck Пет Юли 17, 2015 3:29 pm

Ще помоля да ми изтриеш героя.
Не си мисли, че имам желание да стоя в този форум.

greenheadedduck

Брой мнения : 6
Join date : 17.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Daniel Black Пет Юли 17, 2015 3:31 pm

Молбата ти бе удовлетворена.
Ще се радвам и ти да удовлетвориш моята и да напуснеш форума.
Daniel Black
Daniel Black
..so darkness I became.

Брой мнения : 337
Join date : 30.12.2014

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by -joanna; Пет Юли 17, 2015 5:11 pm

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 4246651683
-joanna;
-joanna;
Enhancements

Брой мнения : 274
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Admin Пет Юли 17, 2015 5:12 pm

Хей Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 881357986
Admin
Admin
Be careful making wishes in the dark

Брой мнения : 837
Join date : 28.12.2014

https://aprisonforthegifted.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by -joanna; Пет Юли 17, 2015 5:16 pm

хей хей, как си Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 1736361742
-joanna;
-joanna;
Enhancements

Брой мнения : 274
Join date : 13.07.2015

Върнете се в началото Go down

Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay - Page 21 Empty Re: Welcome to the freakshow. Please enjoy your stay

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 21 от 41 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите